044 528-85-07

З Днем Незалежності України!

Шановні клієнти, колеги, партнери та інші відвідувачі нашого сайту, юридична компанія ЮСТА-ЕКСПЕРТ вітає вас з Днем Незалежності України!

Той шлях у новітній історії, що пройшла наша країна є дуже і дуже не простим. У далекому 1991 році ми отримали свою незалежність, свою власну нову країну. Тоді це здавалося нам таким простим і зрозумілим, а майбутнє виглядало таким яскравим та новим. Ми пройшли чимало випробувань на шляху творення нашої держави і завжди долали усі труднощі гордо, мужньо, з високо піднятою головою, як личить справжньому козаку, справжньому українцю.

Зараз важкий період у нашій новій історії. І саме зараз ми найбільш гостро відчуваємо наскільки важлива для нас наша незалежність. Розуміємо, наскільки необхідно боротися за неї. Відчуваємо її цінність для нас, нашої держави, нашого народу. І не одноразово ми довели, що у нас вистачить сил боротися і йти до кінця.

Ми бажаємо нам усім сил і терпіння у цій нелегкій боротьбі. Бажаємо процвітання та розквіту нашій любій державі. Бажаємо один одному любові, взаємоповаги, єдності та сміливості. Сильна держава та, у якій живе сильний народ!

24.08.2017