044 528-85-07
093 975-24-93

Кабмін зобов'язав до вакцинації людей певних професій. МОЗ встановило перелік.

Міністерство охорони здоров'я України наказом від 04.10.2021 № 2153, зареєстрованим в Міністерстві юстиції 07.10.2021 за № 1306/36928, затвердив перелік організацій, представники яких підлягають обов'язковій вакцинації від COVID-19.

Згідно з наказом, на період дії карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України, з метою запобігання поширенню коронавирусной хвороби, обов'язкової вакцинації проти COVID-19 підлягають працівники:

  • центральних органів виконавчої влади та їх територіальних органів;
  • місцевих державних адміністрацій та їх структурних підрозділів;
  • установ вищої, післядипломної, професійного перед вищим, професійного (професійно-технічного), загальної середньої, в тому числі спеціального, дошкільної, позашкільної освіти, установ спеціалізованої освіти і наукових установ незалежно від типу і форми власності.

Педагоги і працівники органів влади кожен день взаємодіють з великою кількістю людей, а тому ризикують заразитися коронавирусной хворобою. Майже всі, хто потрапляє в лікарню з COVID-19, вакциновані. Це рішення покликане захистити життя і здоров'я українців і їх близьких, створивши безпечне середовище в навчальних закладах і установах.

Наказ набирає чинності через місяць з дня його опублікування.

У працівників установ освіти та органів виконавчої влади є місяць для вакцинації.

Працівники закладів освіти та органів виконавчої влади, які не встигнуть вакцинуватися протягом цього періоду, будуть відсторонені від роботи без збереження заробітної плати.

10.10.2021